Střelecký klub UNIVERSAL

Camp Lobendava

Klubová střelnice bez přístupu veřejnosti na samotě uprostřed nedotčených lesů Šluknovského výběžku, v těsné blízkosti hranic SRN. Katastrálně spadá pod obec Lobendava, což je nejsevernější obec v České republice.

Střelnice je otevřená, 25m, umožnuje střelbu pistolí i puškou a je ve vlastnictví klubu. Je tak mimořádné vhodná pro několikadenní akce, jako jsou na sebe navazující výcviky ve střelbě, střelecké soustředění či kombinované akce spojené s nácvikem jiných "zelených" taktických dovedností, například pobyt v přírodě, maskování či zdravověda.

Střelnice Brandýs

Střelnice má tunel dlouhý 25 metrů a 4 střelecká stanoviště. Je určena pro střelbu z pistolí, revolveru, malorážky a brokovnice.

Střelnice se nachází uvnitř sportovního hotelu "Sportcentrum Brandýs", kde je možné využít ubytování, stravování, 2 tělocvičny a bazén. Na střelnici je trvale pokojová teplota, takže na rozdíl od jiných střelnic můžete celoročně trénovat v tričku a nepromrznete. Další výhodou je možnost vytvoření úplné tmy pro nácvik střelby se svítilnou. Střelnice je "zkušební", tzn. že na ní probíhají zkoušky odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu. Je tedy ideálním místem pro přípravu na zkoušky ZP a i k jejich vykonání.

Střelnice Oleško

Otevřená 300 metrová střelnice určená pro střelbu ze všech druhů ručních zbraní, tedy i samočinných. Střelnice má dále nezávislou pistolovou střelnici 25m, střelbu lze tedy vést na dvou střelištích zároveň.

Oleško je díky své obrovské rozloze vhodné hlavně pro kursy taktického střílení.

Díky své skvělé dostupnosti po D8 je to jediná a nejbližší střelnice takových parametrů 30 minutovém dojezdu od Prahy.

Střelnice Skalice

Otevřená 275 metrová střelnice určená pro střelbu ze všech druhů ručních zbraní, tedy i samočinných. Střelnice je svou výbavou a zázemím jedním z nejmodernějších podniků svého druhu v severních Čechách avšak přitom je za necelou hodinu cesty dostupná z Prahy.

Skalice nabízí široké možnosti tréninku taktické střelby, včetně střelby z auta a je vhodná k výuce odstřelovačských technik. Na této střelnici také probíhají zkoušky odborné způsobilosti.

xy

xy

xy

xy

xy

xy

xy

xy